Vi hjälper dig leva livet.

Inga frågor är för små eller för stora för oss. Vi finns här för dig i Ängelholm och erbjuder personlig assistans i Skåne, Småland och Halland.

042-20 78 50
info@aloisassistans.se

ALOIS Assistans

Ängelholm:

Järnvägsgatan 11
262 37 Ängelholm

042-20 78 50
info@aloisassistans.se

Söker du jobb?

Rapportera in ett
visselblåsarärende

Jag vill veta mer, kontakta mig:

Information om hur vi behandlar dina personuppgifter och om dina rättigheter under dataskyddslagstiftningen GDPR kan du läsa om här.

Jennika Grimmesjö
Verksamhetschef

Tel: 070-522 71 94
jennika@mellanvik.se

Susanne Sator
Områdeschef

Tel: 073-508 49 90
susanne@aloisassistans.se

Afrodite Rahmani
Områdeschef

Tel: 0727-11 78 53
afrodite@aloisassistans.se

Una Käck
Ekonomiansvarig

Tel: 070-522 71 05
una@noass.se

Lena Boström
Löneansvarig

Tel: 070-522 71 91
lena@noass.se

Jerry Håkansson
VD

Tel: 070-522 71 63
jerry@noass.se